autoring testi

 Illuminatus 4.5.1

 Gatavojam aplikāciju
grafikas testi

 Fireworks 4.0.2

 Labākais web rīks
media testi

 Ulead Media Studio 6.0

 Video montāžas rīks
 

Authoring (*autorēšana)

*Autorēšana - process, kurā kāda konkrēta informācija tiek attēlota multividē, izmantojot ne tikai tekstu, bet arī skaņu, grafiku un videokomponentus (Avots - TTC datubāze).
Vai nav skaists vārds? Izlasot un ieklausoties šajā vārdā ir sajūta ka tu esi "aptaurēts". Vai arī sācis "ēst autorus" (autor-ēšana).
Latvieši savā centība visu latviskot, dažbrīd aiziet pa tālu. Kapēc tad mēs lietojam tādus vārdus kā video, audio, foto? Tad jau tiem arī vajag izgudrot tulkojumus. Vēl jau arī tāds vārds kā - lejupielādēt. Pilnīgs burtiskais tulkojums. Ja jau tik ļoti turamies pie angļu valodas principiem, tad angļu valodā vienam vārdam mēdz būt vairākas nozīmes. Līdz ar to varētu vienkārši teikt - ielādēt.
Nu sāpe ir izklāstīta, bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par authoring sistēmām, par kurām arī centīšos stāstīt pēc iespējas vairāk. Šobrīd ir iespēja iepazīties ar trijām sistēmām Illuminatus, Mediator, mBED Interactor. Turpmāk būs vēl un authoring sistēmas būs tās, kam es pievērsīšu vislielāko uzmanību.05.04.2003

Pievienota jauna sadaļa DARBI_FLASH

04.04.2003

Papildināta sadaļa DARBI_WWW

03.04.2003

Beidzot jāturpina reiz iesāktais...

 
riiki

Servant Salamander 2.0

 Failu menedžeris
padomi

[Windows] taustiņš

 Ko var izdarīt
darbi

airBaltic pilota kabīne

 Jaunajā sadaļā...
© andris stepe, 2002